Om Oss

vilka är vi

Chefslöst, generöst
& syftesdrivet

ToGetThere är ett nätverk av små företag med kompetenta människor som brinner för att skapa arbetsglädje, produktivitet och meningsfullhet på arbetsplatser och i organisationer.

 

Hos våra kunder vill vi vara närvarande för att tillsammans kartlägga behov och hitta de bästa lösningarna.

 

Vi tror inte på universallösningar, och har många verktyg och metoder för att komma framåt tillsammans.

Vad gör vi

Vi utvecklar jaget, laget & företaget

Vi tror på organisationer där alla får komma till tals, där alla får bidra, där alla får vara den man är och där alla drivs av ett syfte.

 

Vi försöker leva som vi lär. I ToGetThere har vi inga chefer – vi tror på allas förmåga att fatta beslut och ta ansvar.

 

Vi är generösa och stöttar varandra, vi är tydliga och ärliga och vi drivs av att göra varandra, våra kunder och världen bättre.

vår story

Erfarenhet, kompetens & glädje!

Bland människorna i ToGetThere finns en stor variation i bakgrund och branscher.

 

Många har arbetat som chefer i större organisationer och alla har gedigen ledarerfarenhet.

 

 

Genom ToGetThere har vi lyckats skapa det stora företagets bredd och styrka kombinerat med det lilla företagets närhet och enkelhet. 

 

Och så är det ju roligt att jobba och växa tillsammans!

ToGetTheres budord

  • Tillsammans - vi är starkare och tar oss dit tillsammans
  • Utveckla - annars avveckling
  • Tillit - skapar öppna trygga individer
  • Ansvar - annars händer inget
make a donation

$ 685. 000 They’ve given

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

f
Vårt Nätverk

Träffa oss som gör det möjligt

Ett självorganiserande team med arbetsglädje i centrum.

Rauno Juustovaara

PARTNER​

rauno@togetthere.se

Caroline Seblad

PARTNER​

caroline@togetthere.se

Karl Sjöblom

PARTNER​

karl@togetthere.se

Marika Jonmar

PARTNER​

marika@togetthere.se

Per Evenhamre

PARTNER​

per@togetthere.se

Sophie Resare

PARTNER​

sophie@togetthere.se

Susann Solfeldt

PARTNER​

susann@togetthere.se

Sonja Andriakena

PARTNER​

sonja@togetthere.se

Eva Sjödahl

PARTNER​

eva@togetthere.se

Eva-Kristin Öhman​

PARTNER​

evakristin@togetthere.se

Louise Mebius

PARTNER​

louise@togetthere.se